|
30 July 2010
Menig vrouw is fan van Anouk. Het noemen van de naam alleen kan een desolaat kijkend persoon doen oplichten van deze -voor mij, desolate muziek. Elke ochtend ga ik een rondje rennen met de walkwoman op mijn heupen. Een mix van een house sound doet mij oplichten. De benen als bron van de XTC maak ik altijd natuurlijke endorfine aan bij het bewegen en genieten van de pittige schreeuwlelijkerds uit mijn koptelefoon. De energie sla ik op en zend ik vandaag naar Lindsay Lohan.
Naar verluidt gaat het goed met Lindsay.
Haar fierce alphabitch advocate Shawn Chapman Holley(foto rechts) wiens favoriete dingen hier te lezen staat, zegt dat de creativiteit het beste in Lindsay naar boven brengt. Moge het gebeuren dat ze zich niet meer laat verblinden door alles wat schittert en twittert. Haar advocate , een aanwinst voor de vrouwen in de Verenigde Staten, zit volgens mij in een persoonlijke overgang. Het feit dat ze tegenwoordig zonder haar extensies of pruik in het openbaar verschijnt getuigt van gezond verstand. Wat dat betreft vind er een werkelijke kaalslag plaats op de hoofden van vele dames die alles doen voor een volle haardos. Naomi, Britney, Lindsay, Mary om een paar te noemen, jullie moeten altijd bedenken: mooi kort is niet lelijk. Kijk naar Janet!
Met het zwierige lange haar wordt er aan lust toegegeven. Velen staan er niet bij stil, maar agressief als ik ben als neuker, is het behalve handig ook sexueel enerverend haar in je handen te hebben. Ik hou van haar, ben niet voor niets lesbisch. En negentig procent van de Nederlandse bevolking heeft daar geen moeite mee.
Met de Amsterdam Gay Lesbian Pride voor de deur is het niet verkeerd je lijf los te dansen, zodat je niet met spierpijn en een dood been de volgende ochtend wakker wordt, met de toeriste van je dromen in je armen.
Voordat ik het vergeet: Paris Hilton is ongesteld en heeft haar laatste song gelekt: "I Need You".
.
.











